Camişerif Mah., 5232 Sk., Buğdaycı İşhanı, Kat: 2, No : 11, Mersin, Türkiye
0324 238 04 38
info@meypal.com.tr

Heyecan Verici Tatlar

Meypal

Meypal, sıra dışı tatların daha fazla ilgiyi hak ettiği kanaatindedir. Meypal, kapsamlı duyusal ve tüketici araştırmalarına dayanarak, kendine özgü bir lezzet deneyimini garanti edecek bir dizi çeşidi sizler için seçti.

Meypal, sıra dışı tatların daha fazla ilgiyi hak ettiği kanaatindedir. Meypal, kapsamlı duyusal ve tüketici araştırmalarına dayanarak, kendine özgü bir lezzet deneyimini garanti edecek bir dizi çeşidi sizler için seçti.

Kendine Özgülük

Meypal’ın ıslah felsefesinde lezzet, her daim en büyük öneme sahip olurken, Heyecan Verici Tatlar yelpazesi kendisine has çeşitleri ile özellikle göze çarpmak-tadır. Örneğin; şaşırtıcı tatlı-ekşi dengesine sahip bir domates ya da yağı daha az emen bir patlıcan, kızartma için biçilmiş kaftandır. Ürün yelpazemizden bir dizi eşsiz çeşidi bu şekilde seçmekteyiz.

Ayrı Platform 

Heyecan Verici Tatlar kategorisinde bulu-nan özel çeşitlerimiz, hak ettiği yerlerini almıştır. Ayrıca bu özel ürünler, özellikle de gıda servis şirketlerine ve daha yük-sek perakende segmentindeki şirketlere daha fazla katma değer sunmaktadır. En nihayetinde, heyecan uyandıran tat-lar yetiştiricilere aynı zamanda yeni pazarlara hizmet götürme imkânını tanımaktadır. Bu fark yaratan ürün hattının dikkat çeken kısmı, çok özel ve heyecan uyandıran tatlar kataloğudur.

Heyecan verici atıştırmalıklar

Sebze atıştırmalıkları, dünya genelinde sebze tüketimini arttırmak için en mükemmel yol olarak gözüküyor. Meypal, işte tam da bu sebeple, çağımız tüketicilerinin isteklerine tam anlamıyla yanıt verecek bir dizi çeşit seçmiştir; muhteşem bir lezzete sahip tüketime hazır ve küçük boyutlu tüketim sebzeleri.


Sağlıklı bir ara öğünden de fazlası

Her geçen gün artan bir oranda tüketici, sağlıklı bir ‘ara öğün’ olarak atıştırmalık sebzelerin faydalarını göz önünde bulundurmaktadır. Bu trende karşılık olarak Meypal, anında tüketime hazır baldan tatlı erik domatesleri, küçük ele sığan boyutta çıtır çıtır kokteyl salatalıkları gibi ideal atıştırmalıklardan oluşan ve her daim büyüyen, kendisine özgü nitelikteki geniş bir ürün yelpazesini tüketicilerin damaklarına ulaştırmaktadır. Bu türden bir çeşitliliği geliştirirken, ıslahçılarımız tüm ana özellikleri enine boyuna dikkate almaktadır: yıl boyunca sürekli lezzet, uzun raf ömrü ve tabii ki de çekici bir dış görünüm.

Çocuklar için ideal 

Meypal yelpazesinde özel bir konuma sahip, senelerdir gerçek manada yenilikçi bir atıştırmalık ürünü olarak yerini alan ürün; mini salatalıktır. Bu çıtır atıştırmalık salatalık, çocuklar için ideal bir ödül niteliğindedir. Ayrıca geniş bir yelpazede çeri (erik) domates ile beraber kereviz, turp, bebek pancar ve havuç da sunan Meypal sağlıklı ve çeşitli bir atıştırmalık paketi için mükemmel içeriği de piyasa ile buluşturmaktadır. Özellikle farklı yetiştirme bölgeleri için farklı çeşitler geliştirerek, tüketicilerin tüm yıl boyunca yüksek kalitede atıştırmalık ürünlere ulaşımını sağlamaktayız.

Haydi bir şeyler atıştıralım

Başarılı bir çeşit olmadan, başarılı bir ürünü elde etmeniz mümkün olamayacağından, güvenilirlik ve doğal ürün üretimi, her zaman çok önemli birer ön şart olarak kalmaya devam edeceklerdir. Her bir yetiştirme bölgesi ve her bir pazar kendine özgü bir yaklaşımı benimser ; Meypal’da çalışan uzmanlarımız, tam da bu noktada, bireysel ve konuya özel tavsi-yeler sunmaktadır. Bizzat yerinde gözlem yapmanız ve atıştırmalık ürünlerimizi test etmeniz için sizleri demo tarlalarımıza davet etmekten dolayı yaşadığımız mutluluğu sizlerle paylaşmak isteriz. Bu durumda, sadece gördüğünüze inanmak yerine, deneyimleyerek farkına varmanızı arzu etmekteyiz. O halde, buyurun ziyaretimize