Camişerif Mah., 5232 Sk., Buğdaycı İşhanı, Kat: 2, No : 11, Mersin, Türkiye
0324 238 04 38
info@meypal.com.tr

Lahana

Meypal

Lahana


Meypal ürün yelpazemizde Lahanada bulunmaktadır.

turpgillerden, ilkin Güney Avrupa kıyılarında yabanıl bir bitki olarak rastlanan, bugün pek çok çeşidi bütün dünyada güz ve kış sebzesi olarak yetiştirilen, iri ve kalın yapraklı, C vitamini yönünden zengin bir bitki.Bu ürün gamında firmamız 

GET STARTED NOW

FRANKLIN 

 Yaz ve bahar aylarında yetişir. yetişme süresi 120 gündür. Çok sıkı meyveleri bulunur makine ile hasat yapılması uygun olmaktadır. Ayrıca bu lahana çok dayanıklıdır.

RAMADA 

Ramada beyaz lahana olgunlaşma süresi 80 günde olmaktadır. İç kısmı renkli ve kalitelidir. Koyu yeşil renkte olur ve meyve kısımları daima kapalıdır. Yuvarlak şekilli olan lahana yaklaşık olarak 3 kg gelmektedir.

GET STARTED NOW

NAUTIC

 Nautıc beyaz lahanası olgunlaşma süresi 140 gündür. Özellikle son baharda dikimi yapılır. Meyveleri iri ve yuvarlak ve çok verimli meyve iç kısımları çok sıkıdır. Homojen büyür ve beyaz küf hastalığına karşı çok dayanıklıdır.

LEARN MORE

DUCATI 


Ducatı beyaz lahana içi çok beyaz olmaktadır ve sap kısmı kısadır. Yuvarlak basık meyveleri vardır. Sonbahar aylarında dikimi uygundur yaklaşık bir tanesi 5 kg gelmektedir.